Szukaj

Mamy powód do dumy! Drużyny z Nowin zwyciężyły w Świętokrzyskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu w kategoriach U11 i U13.

11 marca na hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego odbyły się turnieje Młodzieżowej Ligi Futsalu w kategoriach U11 i U 13. Drużyna Akademii GKS Zio-Max Nowiny w całych rozgrywkach zajęła pierwsze miejsce. Z kolei zawodnik klubu w kategorii U13 Jakub Dąbek został wybrany MVP całego turnieju. Trenerami piłkarzy są Bartłomiej Strzębski i Jakub Kosiński.

W kategorii U11 tytuł mistrza zdobyli piłkarze z Nowińskiej Akademii Futsalu, których na co dzień trenują Michał Ziernik i Radosław Jankowski. Wyróżnienie do najlepszego piłkarza trafiło również do drużyny NAF – zdobył je Bartek Mróz.– Traktujemy ten turniej jak każdy inny i przygotowywaliśmy się do niego w ten sam sposób. Niezmiernie cieszy fakt, że w każdej z czterech rund poprzedzających finałowe rozgrywki zwyciężyliśmy – podkreśla Michał Ziernik.